مقدمه

تعریف مسابقات آزاد مهارت: رقابت سالم میان افراد ماهر کشور در زمینه های مختلف مهارت های فنی و حرفه ای، تخصصی با حمایت بخش خصوصی ، صنایع، دانشگاه ، اصناف و اتحادیه ها که موجب شناسایی و کشف استعداد های برتر و نخبه های مهارتی می شود و فرصتی را جهت نشان دادن لزوم فراگیری آموزش های مهارتی و پر کردن خلاء موجود آموزشی ، ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی و افزایش توانمندی های مهارتی در شاغلین بنگاه های اقتصادی و دانشجویان فراهم می سازد.

امروزه تلفن همراه و خدمات ابری را می توان به منزله همان ابزار جادویی دانست که قرن ها در افسانه های سرزمین های کهن برآورده کننده تمامی خواسته های صاحبان آنها بوده است. این همراه همیشگی دنیای مدرن امروز که به موازات پیشرفت فنآوری در آن به تولید ثروت و افزایش سهم بازار نیز کمک می نماید، هم اکنون در قامت یکی از شاخص های کلیدی اقتصاد دانش بنیان ایفای نقش می نماید.

از این رو در سالی که پیشتازی اقتصاد دانش بنیان، افزایش سهم تولید و صادرات محصولات و خدمات آن و در نهایت دستیابی به رتبه اول اقتصاد دانش‌بنیان در منطقه به عنوان هدف مهم پیش روی جامعه علمی و صنعتی کشور تبیین گردیده، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس بر آن است تا با ایجاد بستر رقابت میان جوانان خلاق، نوآوران و فعالان صنعت تلفن همراه و شبکه های نسل جدید، برشتاب این حرکت جهادی بیافزاید.

امید که در سایه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) شاهد پیشرفت وآبادانی بیش از پیش این مرز و بوم مقدس باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *